+420 604 118 017
Logo

Ocelové haly a konstrukce

Ocelové konstrukce najdou své uplatnění v mnoha odvětvích. Vyhledávané jsou především díky snadné a rychlé montáži a vysoké flexibilitě. Zároveň se vyznačují dlouhou životností.

Dodáváme ocelové konstrukce všech rozměrů a druhů – rámové, příhradové i obloukové. Rozhodující je pro nás typ projektu a přání zákazníka, které je u nás vždy na prvním místě. Ocelové haly poté slouží jako skladové či výrobní haly, administrativní budovy, autosalony, sportovní stadiony, apod.

Opláštění

Součástí montáže ocelových hal je také opláštění. K tomu využíváme nejčastěji trapézové plechy nebo PUR panely, ale i zde hraje hlavní roli přání zákazníka. Jsme schopni dodat jakýkoliv typ opláštění. Nechybí ani klempířské prvky, jako jsou okapy, mříže, lemování, lišty nebo třeba oplechování.

Ocelové konstrukce

Kromě ocelových hal se zaměřujeme na montáž veškerých ocelových konstrukcí, ať už jde o schodiště, mosty a lávky, billboardy, zastřešení nebo všechny typy přístřešků.

Zámečnictví a kovovýroba

Vedle montáže ocelových konstrukcí a hal zahrnují naše služby také drobné zámečnické práce a ocelové výrobky. Vyrobíme zábradlí, ploty, schodiště, atd. Zkrátka vše, co si zákazník řekne. Pracujeme výhradně s ocelí.